O BLOGU

Blog powstał 4 lipca 2016 roku
miałam już wcześniej wiele innych blogów, więc trochę siedzę w blogosferze .
Chociaż tamte blogi były ( no wiecie jakie), więc tak już oficjalniej postanowiłam założyć ten. 
Desing : http://little-foxblog.blogspot.com/
 Zdjęcia :Canon powershot a2400 IS 
 (może nie lustrzanka, ani nic lepszego, ale przyjdzie czas na inny )
Posty pojawiają się w zależności od moich chęci.
Nie jestem robotem więc nie jestem w stanie wam odpowiedzieć kiedy.  Czasem będą częściej, a czasem będą załamki. Mam nadzieję, że dotrzymam słowa z tym piątkiem.

Blog jak każdy ?  Może tak, ale przecież chwilunia...każdy blog jest inny. Każda osoba jest inna, nawet chodzące tumblr girl mają swoją własną, oryginalną duszę. Pomimo, że dużo od siebie kopiują. Tutaj w blogosferze, może się wydawać dużo rzeczy podobnych, ale wszyscy szukamy inspiracji i wypowiadamy się swoim własnym zdaniem. Każdy jest oryginalny. A przy okazji to świetna pamiątka, pamiętnik pokazujący jak się zmieniam.

Co tu znajdziecie? 
Staram się pisać przeróżne rzeczy, będzie trochę kąciku psychologicznego, porad, motywacji, recenzji książek, zdjęć- wszystkiego po trochu,  typowy lifestyle. Blog jest dla mnie pamiętnikiem, moim małym kącikiem w oddali internetu.

Nie daję follow za follow, obserwujesz jeśli ci się podoba, oczywiście zajrzę też na twojego bloga, poczytam i skomentuję, ale obserwuję tylko niektóre ( no ok trochę dużo ostatnio mi się podoba )  :)

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją i daje mi więcej chęci do pisania. 
M.


1 komentarz:

  1. Polecam kącik psychologiczny (osobiście uwielbiam)
    Pozdrawiam :*

    krokpokrokugradiam.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń